Ekran dotykowy elo

GASTRO POS jest programem, który pozwoli na nieostrożną i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako daleko powszechny organizm na zbycie gastronomicznym zajmuje się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w działalności kelnerom również tym tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo przystępnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje bogatych oraz czasochłonnych szkoleń, i bardzo łatwa metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z grubą ofertą funkcji, znacznie dokładnie sprawdzi się w nie lecz w ścisłym, pojedynczym lokalu, a również w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom i modułom GASTRO POS jest dużo podatnym systemem, jaki weźmiemy na zbycie. W relacji od profilu lokalu, czy stanowi wtedy bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najodpowiedniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy kiedy i zysku jaki generuje. W relacji od miejsca, można także ustalić widok opcji tak, aby był on dopasowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca ma dojazd do ludzi opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do osobistych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimkolwiek etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z systemami hotelowymi i akcesoriami do działań specjalnych.